Sımsıkı sarıl kendine hem gerçek hem mecazi anlamda. Özünden başka yollara da sapma. Kısa vadede kaybediyor gibi gözükebilirsin; ancak, kısa vadede anlık haz uzun vadede ise seni sarıp sarmalayan huzur ve mutluluktur.

    Öze uygun davranış iç huzura yaklaştırır. Neticede herkes, hayat yolunda özüne uygun niyet, söylem ve davranışlar içerisinde kendisini gerçekleştirmeye çalışıyor. İhtiyaçlar piramidinin son basamağı olan ‘’kendini gerçekleştirmeye’’ bir yerden ufak adımlarla başladın mı ya da o yolculuğun neresindesin bilemesem de eğer yola çıktıysan ne mutlu. Varış noktası son nefestir oraya kadar hepimiz yolculuktayız. Oldum demek yok, olma yolunda süreçten keyif alabiliyorsan ne mutlu. Şu da olsun bu da olsun öyle mutlu olacağım derken avuçlarından giden anlarına dön bir bak; tek gerçek servetin olan şimdiyi nasıl gözden çıkarırsın? Belki de o tam hissettiğin zaman hiç gelmeyecek. Nasıl emin olabiliyorsun? En büyük anlamı, kendisini bu ruhsal yolculukta geliştirebilmek ve güçlendirebilmek olan kalplerle karşılaşırsak ne mutlu. Sevgiyle an’dan selam ile.

    Siz de yaşam kalitenizi arttırmak ve geçmişten getirip çözümleyemediğiniz yaralarınızı sağlıklı işleyerek kapatabilmek isterseniz;  Şema Terapi ekolü önderliğinde bütüncül bakış açısıyla gerçekleştireceğimiz online terapi ve Kadıköy bölgesindeki yüz yüze psikoterapi seansı için iletişim kısmından bana mesaj kanalıyla ulaşabilirsiniz.