Bağdat Caddesi Psikolog

Bağdat Caddesi Psikolog

[ez-toc]

Bağdat Caddesi Psikolog

Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum, kariyerini Bağdat Caddesi Psikolog danışmanlık hizmeti vererek devam ettirmektedir. Başarılı bir eğitim hayatının ardından mesleki gelişimi için birçok eğitimde yer almaktadır.

Psikoterapi almak isteyen kişilerin terapi süreçlerini profesyonel bir şekilde yönetmek için uzman kişiler tarafından hazırlanan yurt içi ve yurt dışı çeşitli eğitim, seminer ve sempozyumlara katılmaktadır.

Psikoterapi hizmetleri olarak bireysel terapi, ergen terapi ve online terapi başta olmak üzere birçok klinik rahatsızlığın çözümünde danışanlarına uzman bir bakış açısıyla yardımcı olmaktadır.

Bağdat Caddesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bağdat Caddesi psikolog tavsiye arayanların odak noktası olan Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum, psikoterapi seansları sayesinde başvuran kişilerin sadece güncel sorunlarını çözmekle kalmaz. Beraberinde, bütün yaşamları boyunca sorunlarını çözmekte kullanabilecekleri özel birtakım beceriler de öğretir.

Psikoterapi hizmeti veren Psikolog Bağdat Caddesi konumunda güvenilir, uzman, başarılı, yenilikçi terapi hizmetleri veren Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum kliniğine danışan olarak Salı ve çarşamba günleri 10:00-17:00 saatleri arasına randevu alabilirsiniz. Cumartesi günü ise 11:00-15:00 arasında kliniğinde yüz yüze ve online terapi hizmeti vermektedir.

Psikoterapi ile tedavi sağladığı hastalıklar arasında:

  • Öfke kontrolü,
  • Depresyon,
  • Obsesif kompulsif,
  • Bozukluk (OKB) ve takıntı,
  • Zorlantı bozukluğu,
  • Panik atak ve panik bozukluğu,
  • Yaygın kaygı (anksiyete) bozukluğu,
  • Dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve tedavisi bulunmaktadır.

İnsan geçmişte yaşadığı veya günümüzde devam eden sağlık sorunları için yıllarca ilaç tedavisi kullanmasına rağmen tedavinin yetersiz kaldığı noktada Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum psikoterapi eşliğinde danışanlarının hayatlarına çözüm olarak dokunmaktadır.

Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum ve danışan iş birliği ile birlikte başarılı tedavilere imza atılmaktadır. Bu sayede, Bağdat Caddesi psikolojik danışmanlık merkezi seçenekleri arasında bölgenin en çok tercih edilen terapistlerinden olmaktadır.

Kadıköy Bağdat Caddesi Psikolog

Psikolojik danışmanlık hizmetimiz bireysel psikoterapi sayesinde danışanlarımız hayatlarını daha kontrollü bir biçimde devam etmeyi başarmaktadır. Çağımızın getirdiği sorunlarla başa çıkmayı veya teşhisi konulmuş olan rahatsızlığınızın terapi ile birlikte çözüme kavuşmasını sağlamaktayız.

İletişime geçmek için web sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak online terapi ya da NB Kadıköy Hastanesi’nde bulunan kliniğimde yüz yüze görüşme sağlayabiliriz. Kadıköy Bağdat Caddesi psikolog arayışında olan danışanlarımın psikoterapi sayesinde Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum olarak çözüm noktası olacağım.