Online Terapi

Online Terapi

[ez-toc]

Online Terapi

Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum online terapi hizmeti vererek video konferans ile görüşme sağlamaktadır. Online terapi, alanında uzman psikologlar tarafından sunulan internet üzerinden uygulanan danışanlara özel terapi programıdır. Online terapi hizmetleri yazılı veya sözlü olabilir.

Online terapi uygulamaları ile yüz yüze terapinin hiçbir farkı yoktur ve size her zaman, her yerde profesyonel bir şekilde görüşme imkânı sunuyoruz.

Online terapi yurt dışında yaşayan ve psikoterapisti olmayan, ani gelişen bir durum nedeniyle gidemeyen veya psikolog olmasına rağmen anadilinde terapi almak isteyen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir.

Online Psikolog Çevrimiçi Terapi

Online terapi; evlerine kapanan ya da sorunlarını yüz yüze konuşamayanlar için önerilir. Günümüzün gelişen ve değişen dünyasında insanlar daha çok sorunla tanışmaktadır. Çağımızın getirdiği sorunlar giderek daha antisosyal ve endişeli hale geldi.

Bu nedenle, online psikolog çevrimiçi terapi hakkında Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum ile karşılaştığınız sorunları açıklamak için online terapiye başvurabilirsiniz.

Online psikolog hizmeti veren Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum; bireysel terapi, ergen terapisi, online cinsel terapi alanlarında profesyonel terapi sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Online Terapi Siteleri

Ruh sağlığı konusunda kesinlikle alanında uzman kişilerden destek alınmalıdır. Online terapi siteleri adı altındaki web sayfalarının birçoğu gerçek dışıdır.

Bu noktada en iyi online psikolog hizmeti almak için alanında Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum web sitesinde yer alan randevu al bölümünü kullanabilirsiniz. Online terapi, adından da anlaşılacağı gibi internet bağlantısı olan her yerde yapılabilen terapidir.

Online terapi seçenekleri ülke ve lokasyon fark etmeksizin danışanlara tedavi sağlamaktadır. Online psikoterapi Türkiye’nin hemen her şehrinde online psikolog eşliğinde yapılabilmektedir.

Uygun olduğunuz günü ve saati belirleyerek hızlıca randevu oluşturabilirsiniz. Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum psikoterapi alanında uzmandır. Bu süreçte psikolojik danışman olarak danışanlarına kısa vadede psikolojik destek ile uzun vadede çözümleri entegre etmektedir.

En İyi Online Psikolog

Online terapi ile ilgili birçok çalışma, online terapi hizmetlerinin danışanlara iyileştirici tedavi sağladığını kanıtlamaktadır. Psikoterapi online destek seanslarının kaygı bozuklukları, bağımlılıklar, stres, panik atak, özgüven, depresyon gibi sorunlarda etkili olduğu söylenmektedir.

En iyi online psikolog seçimi yapılırken mutlaka işinde uzman psikologlarımızın tavsiyelerine göz atılmalıdır. Online terapi çalışmalarının travma sonrası stres bozukluğu tedavisinde etkili olduğu gözlemlemiştir. Uzman Psikolog Özlem Nur Tulum, online terapi ile aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

  • Bireysel psikoterapi,
  • Ergen terapi,
  • Depresyon,
  • Öfke kontrolü,
  • Obsesif kompulsif,
  • Takıntı zorlantı bozukluğu,
  • Panik atak ve panik bozukluğu,
  • Yaygın kaygı (anksiyete) bozukluğu,
  • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tedavisi.

Online terapi ile psikolojik danışmanlık hizmeti işe yarıyor mu? Evet, kullanışlıdır ve danışana yarar sağlamaktadır. Ayrıca, danışanlar kendini daha rahat hissettikleri için kendilerini daha rahat ifade edebilmektedir.

Online Terapi Ücretleri

Online terapi ücretleri verilen hizmetlere ve online psikolog hizmeti veren kişinin uzmanlığına göre belirlenir. Online psikolog ücretleri ise görüntülü görüşme, sesli arama veya SMS (WhatsApp veya e-posta) yoluyla yapılan aramalar arasında değişmektedir.

Bu noktada seansın süresi sabit kalmalıdır, ancak yazışma ile yapılırsa süre elbette farklı olacaktır. Seans süresi ve online terapi ücretleri hakkında bilgi almak için web sayfamızda bulunan iletişim bölümüne girerek iletişim formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacağız.