Kadıköy Psikolog

Kadıköy Psikolog

[ez-toc]

Kadıköy Psikolog

Tecrübeli psikolog hayatlarında karşılaştıkları güçlüklerde ve çektikleri ruhsal sıkıntılarda insanlara destek olmakta, bir çözüm sunmaktadır.

Her insan günlük hayatında farklı sebeplerden dolayı stres altına girebilir ya da ruhsal anlamda problemler çekebilir. Bu durumlara kısa sürede bir çözüm bulunamaması insanların sosyal yaşantısını ve hayattan aldığı kaliteyi olumsuz bir şekilde etkiler.

Ancak insanlar bazen ruhsal sorunlarının üzerinden tek başına gelemeyebilir. Tecrübeli psikologlar bu noktada kişilerin ihtiyaçlarına göre hareket ederek çözüm sunmaktadır. Kadıköy Psikolog olarak Özlem Nur Tulum, bu ve farklı durumlarda size psikolojik destekler sağlamaktadır.

Uyku Sorunlarını Çözün

İnsanların düzenli bir uyku çekmesi şarttır. Eğer kişiler her gece düzenli bir şekilde uyku çekmezse bu durum ertesi gün için yeterli enerjiye sahip olmamaları ile sonuçlanır. Bu da günlük yaşamda aktif olmamaya sebep olur.

Lakin sadece bununla da sınırlı değildir. Eğer uyku düzeni bozulmuşsa bu durum beraberinde sağlık sorunlarına da yol açabilir.  Her ne kadar uyumak kolay gibi düşünülse de farklı sebeplerden dolayı insanların uyku düzenleri bozulabilir.

Özlem Nur Tulum, en iyi psikolog olarak size bu konuda profesyonel çözümler teklif etmektedir. Uyku bozukluğuna yol açan durumu inceleyerek kısa sürede çözmekte, böylece daha iyi bir uyku çekmenize yardımcı olmaktadır.

Anksiyete ve Depresyonu Kısa Sürede Yenin

Anksiyete bir kaygı bozukluğudur ve insanların hayatı sürecinde farklı zamanlarda farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilir. Kaygı normal olsa da çok yoğun ve sürekli olması olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Depresyon da bunun gibidir. Depresyonun kısa sürede çözülememesi de kişilerin hayatlarını negatif etkiler. Kadıköy Psikolog olarak çalışan Özlem Nur Tulum, tüm depresyon türlerinde hatalarına yardımcı olmaktadır:

  1. Majör depresyon
  2. Doğumdan sonra depresyon
  3. Mevsimsel duygu durum bozukluğu
  4. Atipik özellikli depresif bozukluk
  5. Katatonik özellikli depresif bozukluk
  6. Psikotik özellikli depresif bozukluk
  7. Melankolik özellikli depresif bozukluk

Tecrübeli psikolog olarak Özlem Nur Tulum, psikolojide çağdaş, yenilikçi ve başarılı yaklaşımlar ile hastalarına yardımcı olmaktadır.

Hayatınızda Daha Doğru Değişiklikler Yapın

İnsan hayatı oldukça canlı ve dinamik bir şekilde ilerler. Herkes yaşantısı süresince hayatını ilgilendiren birçok değişiklik yapar. Bunların bazıları daha küçükken bazıları daha büyük yapıda olabilir.

Örnek olarak yeni bir işe girmek, evlenmek bunlardan sadece bazılarıdır. Eğer kişiler yaşamlarını ilgilendiren ciddi değişiklikler yapmayı planlıyorsa doğal olarak bundan emin olmayı da ister. Lakin insanlar kendilerini gözlemleyemediği için bazı konularda emin olmayabilir.

En iyi psikolog, sizi uzaktan izleyebildiği ve olayları görebildiği için farklı görüşler sunarak içerisinde bulunduğunuz süreç hakkında size yardımcı olabilir. Böylece daha iyi kararlar hızlı bir şekilde alınabilir.

Tecrübeli psikolog Özlem Nur Tulum çağdaş psikoloji teknikleri ile size bu konuda yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı Bir Yaşama Sahip Olun

Sağlıklı ve düzenli bir beslenme her insanın hayatında önemlidir. Çünkü yanlış bir beslenme şekli sadece kilo almaya değil, sağlık sorunlarına da neden olur. Eğer kilo verme sürecindeyseniz ya da diyet yapıyorsanız, bu nedenle dikkat eteniz gerekir.

Ancak bu süreç oldukça zordur ve kişiler bu esnada sorunlar yaşayabilir. Psikolojik destek almak, sağlıklı bir yaşamda size destek olabilir.  Uzman ve tecrübeli psikolog Özlem Nur Tulum, ruh halinizi, ihtiyaçlarınızı ve hayat tarzınızı göz önünde bulundurarak süreç esnasında sizi desteklemektedir.

Bunların yanı sıra psikolojinin farklı dallarında da size aradığınız çözümler teklif edilmektedir. Eğer bunlardan yararlanmak istiyorsanız, hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

Önyargılarınıza Son Verin

Önyargı bir konu, durum ya da insan hakkında önceden bir yargıya varmaktır. Gerekli bilgi yapmadan, araştırmadan, yetersiz, duygusal ve içsel kanılara dayanır. Bu nedenle sıklıkla kişilerin hataya düşmesine, asıl olayı görememesine yol açar.

Örnek olarak bir insanın size kötülük yapacağına dair önyargınız bulunuyorsa, aslında size yardım etmeye çalışsa bile bunu fark etmemeniz muhtemeldir. Bu örnek farklı konularda da verilebilir. Önyargılara son verebilmek bu nedenle önemlidir. Lakin kişilerin kendisi bununla yeterince mücadele edemeyebilir.

En iyi psikolog, bu durumu detaylı bir şekilde inceleyerek size çözüm sunar. Uzman psikolog Özlem Nur Tulum, ön yargılarınızdan kurtulma sürecinde size yardımcı olmaktadır.