Acıbadem Psikolog

Acıbadem Psikolog

[ez-toc]

Acıbadem Psikolog

Acıbadem psikolog, ruhsal anlamda sorunlarınızda size aradığınız desteği sunmaktadır. Çağımızda hayat oldukça dinamik bir şekilde ilerler. İnsanlar arasındaki ilişkiler, işin yoğunluğu ya da farklı sebepler bazen kişilerin ruhsal anlamda daralmasına, strese girmesine ve farklı durumlara yol açabilir.

Bazı durumlarda bu gibi duygular, insanların kendilerinin başa çıkabileceğinden daha yoğun olabilir. Olumsuz duygu ve düşünceleri kısa sürede ortadan kaldırmamak, kişilerin yaşam kalitelerini ve hayattan aldıkları zevki kısa sürede düşürebilir.

Tecrübeli psikolog bu gibi durumlarda size yardımcı olarak sorunlarınızı etkili ve kesin bir şekilde çözmenize olanak tanımaktadır. Her hasta yaşadığı problemler ve gereksinimi değerlendirilerek özel bir şekilde dinlenmektedir. Uzman psikolog Özlem Nur Tulum, size sunduğu psikoterapi ile sadece bunları çözmez. Aynı zamanda hayatınızda yaşadığınız problemleri çözmek için özel beceriler de gösterir.

Depresyon ve Anksiyete Tedavisi

Depresyon ve anksiyete günümüzde en çok karşılaşılan ruh hastalıkları arasındadır. İnsanlar farklı sebeplerden dolayı zaman zaman kendini iyi hissetmeyebilir. Kendi içinde depresyon şu gibi konulara ayrılır:

  1. Majör Depresyon
  2. Doğumdan Sonra Depresyon
  3. Mevsimsel Duygu Durum Bozukluğu
  4. Atipik Özellikli Depresif Bozukluk
  5. Katatonik Özellikli Depresif Bozukluk
  6. Psikotik Özellikli Depresif Bozukluk
  7. Melankolik Özellikli Depresif Bozukluk

Anksiyete ise bir kaygı bozukluğudur. İnsanlar hayatlarında farklı sebeplerden dolayı endişelenebilir ya da maddi-manevi bir sebepten dolayı kaygı duyabilir. Bu normal olsa da anksiyete yoğun ve sürekli devam eden bir durumu anlatır.

Depresyon ve anksiyete problemlerinin kısa sürede çözülmemesi kişilerin hem sosyal hayatını hem de yaşam kalitesini kötü bir şekilde etkiler. Acıbadem psikiyatri kliniği bünyesinde faaliyet gösteren Uzman psikolog Özlem Nur Tulum profesyonel, başarılı e yenilikçi terapi hizmetleri ile bu gibi durumlardan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı Bir Yaşama Yardımcı Olmak

Sağlıklı bir yaşam her insanın hayatında şarttır. Eğer kişiler sağlıklı yaşamıyorsa ve beslenmesine dikkat etmiyorsa bu sadece kilo sorunlarını doğurmaz. Aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerini de beraberinde getirir.

Her ne kadar pek çok kişi bunun bilincinde olsa da bunu uygulayan kişi sayısı oldukça azdır. Farklı sebeplerden dolayı insanlar sağlıklı yaşamak için gerekenleri yapmayabilir. Uzman bir psikolog hizmeti almak, bu süreçte size yardımcı olabilir.

Uzman psikolog Özlem Nur Tulum ruh halinizi ve yaşam tarzınızı değerlendirerek, daha sağlıklı bir yaşam için sizi desteklemektedir.

Her ne kadar Acıbadem psikolog seans ücretleri birçok kişi tarafından araştırılsa da, telefon ya da yüz yüze görüşme dışında bilgi vermek pek doğru olmayacaktır.

Uyku Sorunlarını Çözüme Kavuşturmak

Uyku insanların dinlenme saatlerini oluşturur. Her ne kadar bazen önemsiz gibi görülse de aslında insanların daha sağlıklı olmasına, enerjilerini toplamasına yardımcı olur. Eğer kişiler yetersiz uyku alırsa ertesi gün enerjisi düşük olabilir. Bunun dışında uzun süre uyku problemleri yaşamak, bir takım sağlık sorunlarını da beraberinde getirir.

Her ne kadar uyumak çok kolay gibi dursa da böyle değildir. Sessiz ve karanlık bir ortamda bile insanlar bazen uyumada zorluk çekebilir. Bunun arkasında yatan çok sayıda ruhsal sorun bulunabilir. Depresyon ve anksiyete bunlardan bazılarıdır.

Eğer uyku bozuklukları yaşıyorsanız, Uzman psikolog Özlem Nur Tulum sizi doğru bir şekilde analiz ederek sorunu tespit etmekte, bunu çözerek daha iyi bir şekilde uyumanıza yardımcı olmaktadır. Acıbadem psikolog tavsiye konularında sıklıkla adı geçen Özlem Nur Tulum, kısa süre içerisinde büyük yol katetmenizde de etkin rol oynayacaktır.

Hayatında Büyük Bir Değişiklik Yapmak

İnsanlar hayatlarında pek çok büyük değişiklik yapabilir. Bu bazen yeni bir işe girme bazen de evlilik olabilir. Ancak bunun dışında alınabilecek farklı ciddi kararlar da vardır. Lakin bu tarz bir karar almadan önce kişiler doğal olarak emin olmak, sonuçlarından pişman olmamak da ister.

Bu süreçte dışarıdan uzman bir görüş almak, size yeni görüşler sunar. Zira insanlar bir olayın içindeyken bir takım noktaları göremiyor ve fark edemiyor olabilir. En iyi psikolog size bu konuda yardımcı olarak süreç esnasında sizi destekler.

Uzman psikolog Özlem Nur Tulum, hayatında büyük bir yenilik yapmak isteyenlere de profesyonel çözümler teklif etmektedir.

Problemli İlişkiler

İnsanlar yaşamları boyunca birçok kişi ile ilişki kurar. Bu sadece sevgililik ya da evlilik değildir. Arkadaşlıklar da bireylerin hayatında önemli bir yere sahiptir. Her ne kadar istenmese de bazı durumlarda ilişkilerde problemler meydana gelebilir.

Uzman psikolog Özlem Nur Tulum, problemli ilişki durumlarında sorunları ayrıntılı bir şekilde analiz ederek, çözmenize yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Acıbadem psikolog olarak farklı ruhsal bozukluklarda da çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda modern psikolojinin tüm olanaklarından yararlanılmaktadır.