Aidiyet duygusu ve köklenme ihtiyacı, hepimizin özünde farklı seviyelerde mevcut. Bu duyguların kökenine  de bakınca güven alanı bizlere köşeden el sallıyor. O yüzdendir ki insan, sevdiğine güvenemeyebiliyor; ancak, güvendiğini seviyor. Düşünmeye açık… Ne dersin?

    Doğada vakit geçirmek köklenmemi sağlıyor. Yaşam enerjimi arttırıyor. Hem akışa hem bastığım toprağa güvenim artıyor. O yüzden, beni bekleyen sürprizlere güveniyorum. Maç bitmedikçe sonuç değişir. ‘’Şuan’’ hangi şartlara sahip olursan ol; yalnız ol ya da yanında ordu olsun farketmez. Şuan dedim farkındaysan. Sen istersen; her şey değişir.

    ‘’Bugün, yaşamayı seviyorum. Yarın da bir neden bulur severim! Daha sonra yeniden keşfeder yeniden severim.’’   Cemal Süreya

    Siz de yaşam kalitenizi arttırmak ve geçmişten getirip çözümleyemediğiniz yaralarınızı sağlıklı işleyerek kapatabilmek isterseniz;  Şema Terapi ekolü önderliğinde bütüncül bakış açısıyla gerçekleştireceğimiz online terapi ve Kadıköy bölgesindeki yüz yüze psikoterapi seansı için iletişim kısmından bana mesaj kanalıyla ulaşabilirsiniz.