İnsanlarla kurduğumuz her biri bambaşka ilişkiler, bizim farklı bir yönümüzün yansımasıdır.

  Yani siz herkesle aynı kişi olmazsınız. Genel bir mizaç vardır; ancak, her insanla başka bir yönünüzün ortaya çıkmasına tanıklık edersiniz. O nedenle hayatınızda olan ya da olmuş olan hiç kimse tesadüf eseri değildir. Eğer o insanda rahatsız olduğunuz özellikler çokçaysa ya da onun bir özelliği sizi çok sinirlendiriyorsa sizin yüzleşmeniz gereken yönünüzü göstermek için hayatınızdadır o kişi. Dönüştürmeniz gerekeni gördükten sonra yani gerekli dersler alındıktan sonra ya o kişi ya da siz birbirinizin hayatından çıkabilirsiniz. Bu çok olası ve doğal bir durumdur. Bitişlerden korkmayın. Gitmesi gereken gitsin. Bir alan açılmadan yerine daha iyisi gelemez.

  Sezgiler gerçektir.

  Hissettiğimiz enerjiler gerçektir.

  Hissettiğiniz enerji yalan söylemez.

  Sadece anda kalarak, hislerinize ve gelen enerjilere açık olun.

  Negatifliğini hissettiğiniz insanların yahut ortamların içerisinde olmak zorunda değilsiniz. Enerji alanınızı olumlu düşüncelerle size iyi gelen meşguliyetlerle; örneğin, ibadet ve meditasyonla,yahut su ve toprakla daha çok temas ederek ve gerektiği yerde hayır diyerek koruyun.

  Başka neler yapılabilir?

  1.Spor (Ev içi veya Dışarıda)

  2.Müzik aleti çalmak

  3.El işçiliği (Tahta boyama,takı,dantel)

  4.İmkanlar dahilinde küçük gezintiler

  5.Farklı kişilerle bir araya gelme (Arkadaş,Akraba ziyaretleri)

  Siz de yaşam kalitenizi arttırmak,  düşünce hatalarınızı ve otomatik düşüncelerinizi keşfetmek, geçmişten getirip çözümleyemediğiniz yaralarınıza temas ederek onları daha sağlıklı işleyerek kapatabilmek isterseniz;  Şema Terapi ekolü önderliğinde bütüncül bakış açısıyla gerçekleştireceğimiz online terapi ve Kadıköy yüz yüze seanslar için randevu oluşturmak için iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.